"
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase


Co zyskamy przy abonamencie bez telefonu?

Profil autora: Super User

141657193401684200

 

Rynek telefonii komórkowej jest tak szeroki, że klientowi nie  opłaca się podpisywać umowy abonamentowej z zakupem telefonu. Coraz więcej osób decyduje się na abonament bez zakupu telefonu. W związku z tak dużym wyborem na rynku, ceny telefonów muszą być konkurencyjne, więc w tym momencie niemal każdy może znaleźć coś dla siebie. Tym bardziej, że ceny samych telefonów u operatorów często są dużo wyższe od cen rynkowych i bardzo często opłaca się kupić telefon u producenta lub innym miejscu.

Chcesz sprzedawać RTV/AGD? Współpracuj z hurtownią

Profil autora: Super User

141632314938296100

Procedura „podpinania się” pod hurtownię w momencie, w którym reprezentujemy sklep, fachowo określana jest jako dropshipping. Przede wszystkim stosowana jest w sprzedaży online. Szczególnie dobrze sprawdza się natomiast w okolicznościach handlowania towarem większym - częściami samochodowymi bądź RTV/AGD.

Czy tanie tablety mogą być niezawodne?

Profil autora: Super User

141546559901462200

Zainteresowanie tabletami jest coraz większe. Również popularność tych urządzeń ciągle rośnie, zarówno na polskim rynku jak i na rynku europejskim czy światowym. Na chwilę obecną chcąc kupić tablet trzeba wybierać spośród setki modeli różnych producentów – tablety kosztują od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy – rozpiętość cenowa zależy nie tylko od jakości urządzenia ale też nierzadko od marki, systemu operacyjnego bądź... nowoczesności.

Jaką biżuterię mogą nosić mężczyźni?

Profil autora: Super User

clock-95330 640 1

Męska biżuteria nadal wydaje się raczej kontrowersyjnym tematem. Bez trudu możemy znaleźć panów, którzy wciąż uważają, że noszenie czegoś oprócz zegarka i obrączki odejmie im męskości. Jaką biżuterię mogą nosić mężczyźni, żeby wyglądać dobrze i elegancko?

Urządzenie viaAUTO - czym jest?

Profil autora: Super User

viaauto

 

Od dnia 15 lipca kierowcy pojazdu samochodowego lub zespołu pojazdów o masie nieprzekraczającej 3,5 tony na autostradach A2 (Konin – Stryków) i A4 (Bielany Wrocławskie – Sośnica) mogą korzystać z elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL. Jeżeli chcemy skorzystać z tego systemu musimy wyposażyć swój samochód w urządzenie viaAUTO. Jest to specjalna jednostka pokładowa, która przesyłać będzie zakodowane informacje o pojeździe do przekaźników zainstalowanych na bramkach poboru opłat. Dzięki systemowi viaAUTO możliwa jest bardzo szybkie naliczanie wszelkich należności, które są związane za przejazd autostradami. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, które znacząco przyśpieszy jazdę ponieważ nie trzeba już dokonywać płatności manualnie na bramkach poboru opłat. Zamontowanie urządzenia viaAUTO w swoim aucie to koszt 100 zł.

SmartNews.Com