"
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase


Nowe wcielenia legendy i czarne skrzynki, czyli nowości motoryzacyjne

Profil autora: Super User

motoryzacyjnenowosci

Życie nie znosi próżni, a tym bardziej jego motoryzacyjna odmiana. Tu nudą nie wieje nawet przez moment. Ba, mamy wręcz wrażenie, że robi się coraz ciekawiej. I to pod każdym względem, co postaramy się udowodnić przytaczając te nowości motoryzacyjne, które zainteresowały nas najbardziej...

Prezent warty zapamiętania

Profil autora: Super User

142141530391746900

Czasem trudno umiejętnie wybrać podarunek dla bliskiej osoby, chcemy, żeby było to coś wyjątkowego, a zarazem żeby idealnie korespondowało z gustem obdarowywanej osoby. Nie jest to łatwe zadanie i może być źródłem różnych obaw. Nikt nie chce przecież, by jego pomysł spotkał się z mniej lub bardziej tajoną dezaprobatą.

Co zyskamy przy abonamencie bez telefonu?

Profil autora: Super User

141657193401684200

 

Rynek telefonii komórkowej jest tak szeroki, że klientowi nie  opłaca się podpisywać umowy abonamentowej z zakupem telefonu. Coraz więcej osób decyduje się na abonament bez zakupu telefonu. W związku z tak dużym wyborem na rynku, ceny telefonów muszą być konkurencyjne, więc w tym momencie niemal każdy może znaleźć coś dla siebie. Tym bardziej, że ceny samych telefonów u operatorów często są dużo wyższe od cen rynkowych i bardzo często opłaca się kupić telefon u producenta lub innym miejscu.

Chcesz sprzedawać RTV/AGD? Współpracuj z hurtownią

Profil autora: Super User

141632314938296100

Procedura „podpinania się” pod hurtownię w momencie, w którym reprezentujemy sklep, fachowo określana jest jako dropshipping. Przede wszystkim stosowana jest w sprzedaży online. Szczególnie dobrze sprawdza się natomiast w okolicznościach handlowania towarem większym - częściami samochodowymi bądź RTV/AGD.

Czy tanie tablety mogą być niezawodne?

Profil autora: Super User

141546559901462200

Zainteresowanie tabletami jest coraz większe. Również popularność tych urządzeń ciągle rośnie, zarówno na polskim rynku jak i na rynku europejskim czy światowym. Na chwilę obecną chcąc kupić tablet trzeba wybierać spośród setki modeli różnych producentów – tablety kosztują od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy – rozpiętość cenowa zależy nie tylko od jakości urządzenia ale też nierzadko od marki, systemu operacyjnego bądź... nowoczesności.

SmartNews.Com