"
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase


Jaką biżuterię mogą nosić mężczyźni?

Profil autora: Super User

clock-95330 640 1

Męska biżuteria nadal wydaje się raczej kontrowersyjnym tematem. Bez trudu możemy znaleźć panów, którzy wciąż uważają, że noszenie czegoś oprócz zegarka i obrączki odejmie im męskości. Jaką biżuterię mogą nosić mężczyźni, żeby wyglądać dobrze i elegancko?

Urządzenie viaAUTO - czym jest?

Profil autora: Super User

viaauto

 

Od dnia 15 lipca kierowcy pojazdu samochodowego lub zespołu pojazdów o masie nieprzekraczającej 3,5 tony na autostradach A2 (Konin – Stryków) i A4 (Bielany Wrocławskie – Sośnica) mogą korzystać z elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL. Jeżeli chcemy skorzystać z tego systemu musimy wyposażyć swój samochód w urządzenie viaAUTO. Jest to specjalna jednostka pokładowa, która przesyłać będzie zakodowane informacje o pojeździe do przekaźników zainstalowanych na bramkach poboru opłat. Dzięki systemowi viaAUTO możliwa jest bardzo szybkie naliczanie wszelkich należności, które są związane za przejazd autostradami. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, które znacząco przyśpieszy jazdę ponieważ nie trzeba już dokonywać płatności manualnie na bramkach poboru opłat. Zamontowanie urządzenia viaAUTO w swoim aucie to koszt 100 zł.

Jaka sieć komórkowa? Taryfy Play oraz T-mobile

Profil autora: Super User

taryfy play, jaka siec

 

Rynek usług telefonii komórkowych to wciąż niewyczerpane źródło dużych oszczędności, dlatego obecne na polskim rynku sieci nie ustają w wysiłkach, aby przygotować najlepszą i najbardziej konkurencyjną ofertę dla klientów.

W mnogości ofert, zawiłościach zapisów umów oraz regulaminach można się jednak niechybnie pogubić, dlatego warto o podstawowych produktach największych na polskim rynku graczy ( w segmencie klientów indywidualnych) – T-Mobile i Play, dowiedzieć się wszystkiego, co pozwoli nam ocenić, jaka sieć jest dla nas najlepsza. Ma być bowiem prosto, tanio i wygodnie, a propozycjach obu tych operatorów można już znaleźć oferty, które gwarantują taki komfort.

Ustawa - prawo budowlane. Uzyskaj pozwolenie na budowę

Profil autora: Super User

ustawa prawo budowlane

 

Planujesz budowę domu lub innego budynku? Czy wiesz, że przed przystąpieniem do budowy powinieneś zapoznać się z obowiązującym prawem budowlanym? Pozwoli Ci to zapobiec wielu przykrym niespodziankom i oszczędzić wielu nerwów. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o tym dokumencie - ten artykuł może posłużyć Ci za wprowadzenie do tematyki prawa budowlanego.

Sprzedaż mieszkania - poradnik

Profil autora: Super User

g 1102 1

Sprzedaż mieszkania, zwłaszcza w czasie, gdy na rynku pojawia się sporo nieruchomości po osobach emigrujących za granicę, a wciąż powstają nowe domy, nie jest łatwą sprawą. Na rynku jest bardzo dużo ofert, więc jeśli nie chcemy oddać nieruchomości za bezcen, lepiej zabrać się za to z głową. Jak to zrobić? Gdzie sprzedać mieszkanie najszybciej? Wybrać doświadczone biuro nieruchomości.

SmartNews.Com