Polska

Koncerty w sercu Wieliczki

koncert w wieliczce
Cafejka
Napisane przez Cafejka

Szukasz pomysłu na oryginalne zaręczyny? Zastanawiasz się, jak zaplanować tą szczególną chwilę związku, by przyszła narzeczona zapamiętała ją na długo?

Pierwszym pytaniem, jakie powinieneś sobie zadać w kwestii planowania i organizacji zaręczyn jest „kiedy?”. Określenie daty może być podyktowane wydarzeniami związanymi wyłącznie z waszym związkiem lub też terminem jakiegoś ważnego święta. Najczęściej wybierane w tej kwestii są oczywiście Walentynki, ale i w Sylwestra często mężczyźni decydują się na oświadczyny. Oczywiście można też wybrać całkowicie dowolny dzień, który potem stanie się waszą rocznicą zaręczyn.

W zaręczynach oczywiście najważniejsza jest odpowiedź kobiety, ale i pierścionek oraz miejsce, w którym ta szczególna decyzja jest podejmowana. Należy określić, jak para lubi spędzać czas we dwoje i pod tym kątem wybierać miejsce na zaręczyny.

Wciąż często na ten szczególny moment wybierana jest romantyczna kolacja. Mężczyźni często zabierają swoje kobiety do ekskluzywnej restauracji, a ci bardziej zdeterminowani decydują się na własnoręczne gotowanie. Jeśli jednak znudziły Was te bardziej oklepane pomysły, warto przejrzeć ofertę wydarzeń kulturalnych w swoim mieście i wśród nich wybrać tę najbardziej adekwatną do zaręczyn. Jeśli w Waszym mieście takie wydarzenia nie są organizowane, warto pomyśleć o wyjeździe. Zmiana otoczenia i zostawienie za sobą problemów dnia codziennego to doskonały pomysł na odpoczynek we dwoje oraz celebrowanie zaręczyn.

Krótki wyjazd, by wspólnie świętować stanie się narzeczeństwem można zorganizować w przeróżnych miejscach i w przeróżnych formach. Jedni wybiorą odpoczynek w spa, inni wyjazd powiązany z aktywnościami fizycznymi w postaci chodzenia po górach. Wiele ośrodków wypoczynkowych i hoteli organizuje pobyty powiązane z celebrowaniem zaręczyn. Weźmy za przykład Hotel Lenart z Wieliczki, który w swojej ofercie ma szereg atrakcji muzycznych w postaci licznych koncertów, które będą świetnym dopełnieniem wyjątkowej chwili zaręczyn. Mamy tu na myśli wykwintną kolację przy świecach, wyjątkową muzykę wielu gatunków na żywo –  z pewnością taki wypoczynek zachwyci każdą kobietę.

Biorąc pod uwagę naszpikowanie gwiazdami, wyjątkowe koncerty i atrakcje, jakie ma do zaoferowania Wieliczka i Hotel Lenart, przyjazd do tego miasta będzie ciekawą propozycją na celebrowanie zaręczyn, jak i wiele innych okazji. Na wyjazdy bez okazji także.

O autorze

Cafejka

Cafejka