Gry

Wybieramy Miss Kinguin!

kinguin
Napisane przez Cafejka

    

I Ty możesz zostać Miss Gamer 2014!

 

Miss Kinguin, to plebiscyt, który ma za zadanie wyłonić najładniejszą graczkę na świecie. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić aplikację, w której trzeba pokrótce opisać swoją osobę, ulubione gry oraz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie Ty powinnaś otrzymać tytuł Miss (czyli klasyczny zestaw pytań ;)). Oczywiście w zgłoszeniu nie może zabraknąć zdjęcia.

Na zwyciężczynię konkursu oraz dziewczyny, które uplasują się w ścisłej czołówce, czekają atrakcyjne nagrody. Również wybierający mają okazję do zgarnięcia paru fajnych gadżetów – każdy, kto zagłosuje na swoją kandydatkę, weźmie udział w losowaniu całkiem niezłych upominków. Tak więc – do dzieła! Przeglądajcie kandydatury i wybierajcie panią, która według was najbardziej zasłużyła na to miano. Jeśli sama jesteś grającą kobietą i chcesz wziąć udział w konkursie – nie wahaj się, nie masz nic do stracenia! Zgłoszenia można wysyłać do końca lutego, a głosowanie rozpoczyna się 1 marca.

Na zakończenie dodam, że w myśl powiedzenia „do odważnych świat należy”, sama zgłosiłam się do konkursu. Jednak, żeby nie zostać posądzoną o nakłanianie, przymuszanie do głosowania, nie podam swojego numerka konkursowego, ha!
Niech wygra najlepsza! 😀
 
Zgłoszenia można wysyłać tutaj: http://www.kinguin.pl/miss-kinguin-2014
 
miss
 

O autorze

Cafejka