Hyde park

Ale to było dobre! Czyli kilka najlepszych wytworów roku 2013

film-300x300
Napisane przez Cafejka

Pewnie każdy z was zastanawia się co tak na prawdę warto wyróżnić w kończącym się powoli 2013 roku. Chciałbym wam pokazać kilka wytworów świata muzyki, gier itp. to co przypadło mi, ale również większemu gronu polaków (z humorem). Mam nadzieję, że jak zawsze was zainteresuję!

 1. Najpopularniejszy klip muzyczny oglądany przez polaków na youtube – Donatan – My słowianie.

 

 http://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE

Singel producenta muzycznego Witolda „Donatana” Czamary i piosenkarki Joanny”Cleo” Klepko to najpopularniejszy klip oglądany na YouTube przez polaków. W ostatnich dniach, na końcowym etapie roku 2013 wyprzedził „Bałkanica” zespołu PIERSI.

2.  Najpopularniejsza gra wydana w 2013 roku w polsce- GTA V.

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że najpopularniejszą grą został „GTA V” (Grand Theft Auto V). Jeżeli lubisz filmi typowo gangsterskie, oraz masz ochotę zobaczyć jak działają tego typu organizacje od środka to ta gra jest jak najbardziej dla ciebie! Świetna grafika i grywalność. Możliwość jazdy od rowerów po czołgi, od motorówek po samoloty. Ciekawe misje, możliwość uczęszczania do klubów nocnych (rozumianych tutaj jako klubów z erotycznymi tańcami). Można wiele o tej grze pisać i mówić, dlatego chętnych zapraszam do dalszego wyszukiwania informacji o tej jakże dobrej produkcji.

3. Najlepszy Film – Grawitacja

http://www.youtube.com/watch?v=G355S4nvRx4

Jako, że jestem kontrowersyjny to uznam po pierwsze rok 2013 za bardzo udany. Wiele dobry, a nawet bardzo dobrych produkcji wyszło w tym roku. Ciężko jest wyróżnić jedną produkcję jako tą najlepszą. Ja uznałem, lecz nie z jakimś wielkim przekonaniem film pt.”Grawitacja” za może nie najlepszy , lecz jeden z kilku. Ikona kina Si-fi James Cameron przyznał, że „Grawitacja” jest najlepszym filmem w kosmosie jaki kiedykolwiek zrobiono. Moim zdaniem, może ma racje, lecz nie wiem czego, ale czegoś mi tu zabrakło ; )

4. Najlepsze zdjęcie national geographic w 2013 roku.

foto

Zwycięzca w kategorii Przyroda: Paul Souders – Ice Bear. Niedźwiedź polarny wynurzający się w zatoce Hudsona.

5. Najlepsze auto McLaren P1

mclaren-p1 17485695

Powiem szczerze, nie znam się aż tak dobrze na samochodach, dlatego dołączam się do wyboru Jeremiego Clarksona (znanego prowadzącego magazyn brytyjski „Top Gear”)

6. Najlepiej ubrana kobieta oraz mężczyzna świata.

 jtkob

Na pierwszym miejscu wśród najlepiej ubranych kobiet świata według „Vanity Fair”  znalazła się Kerry Washington (amerykańska aktorka filmowa). Decyzję podejmuje ponad dwa tysiące osobistości ze świata mody, dziennikarzy, gwiazdy i część poprzednich laureatów. Natomiast zaz najlepiej ubranego mężczyznę uznano Justina Timberlake’a (muzyka, aktora i tancerza)

O autorze

Cafejka