Moda

Jak zrobić srebro koloidalne?

Cafejka
Napisane przez Cafejka

Czym jest srebro koloidalne?

Srebro koloidalne to roztwór wody zawierający nanocząsteczki srebra. Jest ono używane do leczenia różnych chorób, a także jako środek dezynfekujący. Srebro koloidalne może być stosowane wewnętrznie lub zewnętrznie, w zależności od potrzeb.

Srebro koloidalne ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, dlatego jest często stosowane do leczenia infekcji skóry i błon śluzowych. Może być również stosowane do leczenia chorób układu oddechowego, pokarmowego i moczowego.

Jak zrobić srebro koloidalne?

Aby wykonać srebro koloidalne, należy najpierw przygotować roztwór srebra. Do tego celu należy połączyć 1 uncję czystego srebra (99,9%) z 1 litrem destylowanej wody. Następnie roztwór należy podgrzać do temperatury około 70 stopni Celsjusza i utrzymywać go przez około 30 minut.

Po tym czasie roztwór powinien być gotowy do użycia. Aby uzyskać optymalny efekt, należy go filtrować przez gazetę lub inny materiał filtracyjny. Po filtracji roztwór można przechowywać w lodówce przez okres do 6 miesięcy.

Korzyści ze stosowania srebra koloidalnego

Stosowanie srebra koloidalnego ma wiele korzyści dla zdrowia. Przede wszystkim ma ono silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, co oznacza, że może być stosowane do leczenia infekcji skóry i błon śluzowych oraz chorób układu oddechowego, pokarmowego i moczowego.

Srebro koloidalne może również pomagać w walce z alergiami i astmą oraz poprawiać ogólny stan zdrowia. Ponadto może być stosowane jako naturalny środek dezynfekujący do usuwania bakterii i grzybów z powierzchni domu lub biura.

O autorze

Cafejka

Cafejka