Moda

Koszulki z nadrukiem na każdą okazję

139540925280216500
Napisane przez Cafejka
 
 
Wiosna tego roku rozpoczyna się świeżym spojrzeniem na trendy z poprzednich lat. Projektanci uznali widocznie, że zeszły rok i jego powrót do wielu elementów sprzed nawet kilku dekad można powtórzyć po raz kolejny. Moda prawdopodobnie dotarła w miejsce, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone i liczy się tylko własny styl, który tak naprawdę jest wszechobecny. Tutaj pojawiają się znów, już ponadczasowe, koszulki z nadrukiem. Można nawet powiedzieć, że spadek po latach 80-tych i 90-tych wciąż w nas tkwi.
 
 

Do pracy, szkoły, na randkę

W modzie roku 2014 pozostają wszelkie nadruki. Nieważne jakie, byle by były w miarę oryginalne. Dlatego wszystko jest dozwolone. Od motywów zwierzęcych, poprzez twarze, napisy, aż po dziwne, zupełnie niezrozumiałe nadruki z produktami spożywczymi, ale też i znane kultowe loga i patriotyczne treści. Każda szanująca się sieciówka zawiera w swojej ofercie koszulki i bluzy z nadrukiem, ale też sukienki, choć te skierowane są bardziej w motywy kwiatowe. Barwy oczywiście do wyboru do koloru. Jednak tendencje są bardziej czarno- białe, ze względu na trend tego połączenia w tym roku. Koszulki z nadrukiem można dopasować do każdego stylu. Oczywiście pierwszy to sportowy, gdzie zwykłą, nawet elegancką bluzkę połączymy ze sportowym obuwiem. Idealnie sprawdzają się również jako strój do pracy w połączeniu z marynarką, czy na imprezę lub randkę.

Wyraź siebie, napisz koszulkę

Hasła na koszulkach mogą być zabawne, z podtekstem, ironiczne, z pewną prawdą życiową, a także zupełnie oderwane od rzeczywistości, czy całkiem zamierzenie popularne i „stare jak świat”. Obrazki z kolei mogą stanowić logo, które jest znane i od lat kultowe, jak Coca-cola, czy wieża Eiffla. Całkiem odrębną grupą tworzą nadruki patriotyczne. Wystarczy oczywiście sama koszulka z nadrukiem flagi swojego państwa. Kiedyś takie koszulki nosili turyści, a na plecach mieli nazwę kraju lub miasta, które odwiedzali. Obecnie trend personalizacji i potrzeby przynależenia do miejsc umocnił się także w modzie, gdzie na koszulkach nosimy nazwę miasta lub państwa,  z którego pochodzimy. Jeśli jednak chcemy poczuć się naprawdę oryginalnie, warto zajrzeć na platformę mybaze, na której znajdziemy firmy tworzące odzież nieszablonową, ze świeżym spojrzeniem oraz łączącą oryginalność z polotem, jak choćby koszulka Streetwear Tee Johnny Snake od B’U.

Kot, pies czy tapeta?

Tego roku dozwolone są również bluzy i bluzki, które jeszcze w poprzednim sezonie byłby uosobieniem kiczu. Mowa o fotonadrukach, które obejmują całą tę część garderoby i najczęściej składają się wtedy w całość. Niektóre znane marki umieściły na bluzach najdroższe dzieła sztuki, witraże, a także zdjęcia potraw, produktów spożywczych, zwierząt i wiele innych, bardziej przypominających plastikowe reklamówki na zakupy z lat 90-tych. Tych także nie brakuje na mybaze.com

O autorze

Cafejka