Muzyka

The Dumplings – niesamowity duet z Polski

67006 594558007258791 1269266811 n - Kopia
Napisane przez Cafejka

Ona – fanka kóz, która uwielbia klasyczne brzmienia. On – kocha basy i eksperymentowanie z dzwiękami. Razem idealnie się uzupełniają. Stworzyli The Dumplings, zespół, którego brzmienia szukali przez długie dwa lata. Muzyka, którą razem tworzą jest wyjątkowa, dzięki swojej autentyczności. Teksty (których pisaniem zajmują się oboje) powstają na postawie własnych doświadczeń, przemyśleń, czy nawet snów. Kuba, który odpowiedzialny jest za bardzo ciekawe kompozycje, dzięki nim wyraża siebie, swoje myśli. Justyna swoim mocnym głosem przekazuje najróżniejsze emocje.Wszystkie utwory nagarli w pokoju, sami, bo jak przyznają, inne warunki ich nie satysfakcjonują. Inspirują się duetem AlunaGeorge, Twin Shadow, czy nawet Kayne West’em. Nie ograniczają się do jednego gatunku, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Zespół wypromował Łukasz Jakóbiak, który po otrzymaniu od nich e-mail’a zaprosił ich do swojego programu. Od tego czasu The Dumplings zagrali kilkanaście koncertów w różnych miastach Polski. Ich największe marzenie? Koncertować, zarówno w Polsce, jak i za granicą, i oczywiście wydać płytę. Ja i ponad 20 tysięcy fanów na facebook’u z niecierpliwością na nią czekamy. 

Dotychczas na portalu soundcloud opublikowali 16 utworów (w większości własne kompozycje). Myślę, że przy takim zapale, jaki posiada ten duet, powstanie ich dużo więcej. 

https://soundcloud.com/thedumplings

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.facebook.com/TheDumplings?fref=ts

 

O autorze

Cafejka