Moda

Sylwester w sukni z Biedronki?

biedronka.1
Napisane przez Cafejka

Czy kupowanie ubrań lub dodatków w dyskontach to wstyd? Chyba już od dawna nie. Specjaliści od marketingu już od dłuższego czasu przygotowują ciekawe kampanie i akcje, gdzie, do kupienia są rzeczy naprawdę dobrej jakości w korzystnych dla konsumenta cenach.

Liderami na rynku dyskontów niewątpliwie są Lidl oraz Biedronka. Lidl zaskoczył już kilka razy swoich klientów, oferując im np. skórzane torebki oraz portfele marki Wittchen – znanej i cenionej firmy na rynku polskim. Ta niecodzienna współpraca przyniosła jednak duże korzyści. Klienci rozchwycili bowiem towar w zaledwie kilka minut. Zainteresowanie było ogromne, ze względu na niską cenę, w porównaniu do tych w oryginalnym sklepie Wittchen oraz ze względu na ograniczoną liczbę sztuk, jakie przypadały na jeden dyskont.

 Do podniesienia prestiżu Lidla przyczyniła się również niewątpliwie ostatnia kampania, gdzie występują znani i cenieni kucharze – Pascal Brodnicki oraz Karol Okrasa.

Biedronka chyba pozazdrościła ostatnich sukcesów swojemu konkurentowi, gdyż przygotowała nową i bardzo zaskakującą ofertę. Już od 16 grudnia w Biedronce będzie można kupić sukienki oraz tuniki wieczorowe zaprojektowane przez… studentów z łódzkiej ASP. To efekt wspólnej inicjatywy sieci sklepów i Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W ramach konkursu „Młodzi projektanci dla Biedronki” spośród 150 projektantów wybrano czterech, których projekty zostały wprowadzone do produkcji.

Sukienki i tuniki będą dostępne tylko w sklepach tej sieci od 16 do 28 grudnia, w rozmiarach S-XL (projekty Joanny Filipskiej, Marii Iwaniszewskiej i Damiana Koniecznego) oraz M-XL (projekt Darii Krawczyk), wszystkie w cenie 69,90 zł. Konkurs „Młodzi projektanci dla Biedronki” miał na celu wsparcie młodych, uzdolnionych projektantów w rozwoju ich kariery zawodowej. Dzięki tej współpracy rozwija się nie tylko oferta sieci, ale także młodzi adepci sztuki mogą w praktyczny sposób realizować swoje marzenia, uwzględniając potrzeby rynku.

viewer small 04

viewer small 05

viewer small 06

viewer small 07

źródło: http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka

http://www.mmlodz.pl/467722/2013/12/13/w-biedronce-bedzie-mozna-kupic-sukienki-zaprojektowane-przez-studentow-lodzkiej-asp?category=news

O autorze

Cafejka