Polska

Szalona impreza w Walentynki – zobacz gdzie się bawić 14 lutego

Napisane przez Cafejka

Jeśli chodzi o Walentynki, to na szczycie marzeń na ten wieczór znajdują się: romantyczna kolacja i kino lub koncert. Dlatego warto z wyprzedzeniem sprawdzić, jakie imprezy 14 lutego 2020 będą się odbywać w różnych polskich miastach.

W klubie można wytańczyć się w parze lub solo, a nawet kogoś poznać. Nic dziwnego, że klubowe rytmy są jednymi z najpopularniejszych na imprezach 14 lutego w różnych polskich miastach.

Tego dnia ciekawe wydarzenia odbędą się w Poznaniu i w Gliwicach. Ci, którzy nie mogą wyrwać się z pracy na imprezę 14 lutego, mogą to nadrobić na niesamowitym koncercie dwa dni później.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/

Klasyka, czyli disco Walentynki

W ciemny lutowy wieczór najważniejsza jest beztroska zabawa. Dotyczy to również imprez odbywających się 14 lutego.  W Gliwicach można wybrać się z kimś bliskim do Areny. To będzie wielka impreza organizowana przez Śląski Festiwal Disco Polo i 90’Festival. Już na tej podstawie łatwo można domyślić się, jakiego rodzaju muzykę będzie można usłyszeć. Na scenie wystąpią:

  • Piękni i Młodzi
  • Mejk
  • Ronnie Ferrari
  • C-Bool
  • Loona

Pierwsze z listy to zespoły z rodzimej sceny disco-polo odpowiadające za niektóre z najlepszych hitów ostatnich lat. Loona zapewni natomiast powrót do czasów młodości ze swoim słynnym hitem Bailando. Razem to prawdziwa muzyczna uczta dla fanów stylu lat 90. Dobrze bawić się będą zarówno ci, którzy pamiętają tamte czasy, jak i młodsi, dla których będzie to okazja do odbycia podróży w przeszłość.

Impreza 14 lutego w Poznaniu

Tego samego dnia w Poznaniu odbędą się Otrzęsiny Poznania. Dla studentów i tych, którzy zdają w tym roku maturę będzie to więc świetna okazja do tego, by świętować dwie okazje jednego wieczora. Gwiazdami imprezy 14 lutego będzie Trill Pema i Wito. To dwaj młodzi, polscy artyści ze sceny hip-hop. Od większości kolegów odróżnia ich produkcja utworów stojąca na wysokim poziomie i zamiłowanie do nieoczywistych połączeń z gatunkami takimi jak trap czy soul. To więc imprezowe, taneczne wydanie rapu, które będzie świetną odmianą od ciężkiego czy inteligenckiego hip-hopu – te dwie skrajności dominują na polskich scenach.

Poznań – 16 luty- koncert Black Marble

Pomysł koncertu w niedzielę może zaskakiwać, bo większość takich imprez odbywa się w piątek lub w sobotę. A jednak warto wybrać się tego dnia po 20:00 do klubu Pod Minogą w Poznaniu. Po raz pierwszy w Polsce będzie można tam zobaczyć występ Black Marble. Trudno uwierzyć, że za tą nastrojową muzyką stoi tylko jedna osoba. Black Marble to Amerykanin Chris Stewart, który kocha Joy Division. Popularny w latach 80. zespół był znany z przeszywających tekstów i charakterystycznej melodyki. Złośliwi mówią, że Stewart je kopiuje w swoich synth-popowych utworach na perkusję, gitarę i klawisze. Trzeba jednak pamiętać, że zespół Joy Division przestał występować kilkadziesiąt lat temu, a fani czują od tego czasu pustkę. Ci polscy będą mogli ją zapełnić właśnie 16 lutego, słuchając tak samo melancholijnych kompozycji Chrisa Stewarta na żywo w Poznaniu.

O autorze

Cafejka