Polska

Warsaw Shore – czyli nikt nie ogląda, ale każdy wie o co chodzi!

2
Napisane przez Cafejka

Warsaw Shore to nowy program w polsce, który znany jest jako „Ekipa z Warszawy”. Produkt MTV do tej pory oglądało średnio 144 000 widzów, według oficjalnych danych ze stacji MTV, lecz nie zapominajmy jeszcze o widzach internetowych!

Ekipa z warszawy to po prostu wyselekcjonowana ósemka ludzi ( czterech mężczyzn i cztery kobiety). O co chodzi w tym programie, jaki jest cel? Szczerze mówiąc na początku chciałbym zaznaczyć, że pozytywnie odbieram tego typu wytwór TV. Ósemka ludzi, zostaje pozostawiona sama sobie w rezydencji gdzieś na przedmieściach warszawy z zapełnionymi po brzegi lodówkami alkoholu ;). Program różni się od znanych nam edycji np Big Brothera. Tutaj „bohaterowie” mogą wychodzić poza mury domu i robić co im się podoba. Są podobno pewne zakazy typu nie spożywanie narkotyków, ale alkoholowe libacje są jak najbardziej wskazane.

Jako program rozrywkowy, przeznaczony dla ludzi dorosłych, głównie ze względu na powszechnie stosowane wulgaryzmy i sceny erotyczne spełnia swoje zadanie. Spełnia wymogi w sensie dostarczaniu dobrej dawki humoru i emocji. Wspólne wypady na miasto, głównie do nocnych warszawskich klubów, to na pewno bardzo ciekawa relacja dla ludzi, którzy nie doświadczają tego na codzień (np. rodziców którzy przyzwalają na takie wypady swoim pociechą itp.).

Osoby które znają wersje amerykańskiej i angielskiej „ekipy” na pewno nie mogły doczekać się polskiej wersji. Ja jestem miło zaskoczony jako fan tego programu, ponieważ domniewałem, że będziemy tutaj świadkami aktorstwa i odrywaniu scenek przed kamerami. Być może uczestnicy tego programu mają jakiś wyznaczony scenariusz, do którego starają się dostosować, lecz nie zapominajmy że tak duże dawki alkoholu i emocji związanymi z kontaktem z „światem zewnętrznym” potrafią ładnie namieszać.

 

8df7d7f84f2612fe37c47f64da2aefac

 

Pamiętajmy, że ludzie wchodząc do takiego programu są anonimowi, lecz wychodząc stają się w polskich realiach celebrytami. Trybson jeden z uczestników programu na zdjęciu pierwszy z lewej, trenuje MMA i można się spodziewać w przyszłości walk MMA z np. Najmanem lub Hardcorowym Koksem 😉

O autorze

Cafejka