Hyde park

Jak znaleźć miłość?

large 4
Napisane przez Cafejka
Samotność jest dobra. Czasami wolę posiedzieć sama ze sobą. Mogę robić wtedy wszystko na co mam ochotę. Nie muszę nikogo pytać jaki film mam ochotę obejrzeć, co chciałby zjeść czy co chciałby robić w danej chwili. Gotuję sama dla siebie i robię to co lubię. Powinnam być szczęśliwa? Jednak zdarzają się takie momenty, że ani mama, siostra czy przyjaciółka nie wystarczają mi. Pragnę czegoś więcej, potrzebuję prawdziwej miłości. Tylko gdzie taką znaleźć?
 
Prawdziwa miłość to coś co przychodzi z czasem. Nigdy nie wiesz kiedy na ciebie przyjdzie pora. Może ta osoba jest blisko ciebie. Spogląda na ciebie, kiedy ty nie patrzysz na niego?
 
Są różne metody na poznawanie nowych osób. Czasem wystarczy zwykły codzienny spacer do parku lub jazda komunikacją miejską, aby poznać bratnią duszę. Grunt to wyjść ze swoich czterech ścian. 
 
Warto spisać na kartce swoje cele i postanowienia. Uwierz mi, to naprawdę pomaga. Codziennie rano kiedy wstajesz przeczytaj swoje cele i nie zapominaj o nich. W realizacji pomocna jest metoda małych kroków, czyli nie zakładaj z góry, że pierwsza napotkana osoba to ta, której szukasz. Na początku dobrze się lepiej poznać. Umów się na zwykłą rozmowę przy kawie i ciastku. Porozmawiajcie o tym, jakie macie zainteresowania, jak lubicie spędzać wolny czas. To co łączy ludzi to wspólne zainteresowania i pasje.
 
Znalezienie prawdziwej miłości wymaga czasu. Można to porównać to procesu odchudzania. Nie schudniemy w ciągu jednej nocy, tylko musimy poświęcić temu swój czas i włożyć dużo wysiłku. Podobnie jest szukaniem miłości. Znalezienie tego jednego na milion wymaga czasu, a czasami nawet sporo wysiłku. 
 
Należy pamiętać, że ideałów nie ma. Ja sama nie jestem idealna, mam trochę więcej centymentrów. Jednak mi to nie przeszkadza, lubię siebie taką jaką jestem. Najważniejsze to zaakceptować siebie. Spojrzeć w lustro i powiedzieć: 'jestem atrakcyjną kobietą, niczego mi nie brakuje’. (oprócz faceta haha:-P ) Od mężczyzny nie wymagam wiele, wystarczy żeby mnie zaakceptował taką jaką jestem z całym mym 'ciężarem’ 😉  
 
Samej dziewczynie trudno jest przejść przez życie, zwłaszcza kiedy wszędzie wokół widzi pełno par.
 
Moim celem jest znalezienie prawdziwej miłości. Jeżeli chcecie, abym pisała tutaj na cafejce.com o swoich poszukiwaniach idealnego faceta, to dajcie znać w komentarzu 😉 
 

O autorze

Cafejka