Moda

Anja Rubik i Sasha Knezevic – świąteczna kampania Apart 2013 i wigilijne inspiracje

07
Napisane przez Cafejka

Już po raz czwarty znane małżeństwo – Anja Rubik i Sasha Knezevic – wystąpiło w sesji zdjęciowej promującej najnowszą, świąteczną kolekcję APART. Zdjęcia do kampanii ponownie wykonał jeden z najlepszych polskich fotografów, a zarazem przyjaciel Anji – Marcin Tyszka.  O piękne stylizacje zadbała natomiast redaktor naczelna Viva! Moda Agnieszka Ścibior.

Sesja prezentuje szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – także i tą luksusową z diamentami oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, srebra i innych jubilerskich materiałów. W sesji debiutuje też nowość w ofercie Apart – szwajcarskie zegarki Albert Riele.

To polsko-serbskie małżeństwo pozuje w jednej z góralskich chat (w miejscowości Łapsze Niżne), przy migocącym ogniem kominku, wśród pięknie udekorowanych choinek. Klasyczny, rustykalny wystrój górskiej chaty, przełamany jest eleganckimi, wysmakowanymi stylizacjami.

Można zatem zainspirować się tym co modele mają na sobie i wykorzystać pomysły z tej sesji w czasie własnej Wigilii, czy świątecznych spotkań z rodziną.

07

Klasyczna, niezbyt wyzywająca czarna sukienka świetnie sprawdza się w czasie wszelkich świątecznych spotkań w gronie rodzinnym i nie tylko. Jest najczęściej zakładana przez kobiety w tym okresie.

05

Można też porzucić czerń i postawić na kolor. Czerwień w czasie Świąt to równie dobry wybór.

15

Trzecim kolorem, najchętniej wybieranym przez panie w świątecznym okresie jest granat. Do tego typu sukienki, jaką Anja ma na sobie, warto dobrać żakiet – ze względu na odsłonięte ramiona. Bardziej będzie też pasowała na kolację we dwoje, niż na spotkanie z teściową, czy ciocią Krysią przy wigilijnym stole 😉

02

Bluzka, spodnie w kant lub ołówkowa spódnica – może być dobrą propozycją dla nieco starszych kobiet lub tych młodszych, ceniących sobie taki klasyczny, prosty styl.

Na niektórych zdjęciach pojawił się pupil małżeństwa modeli, piesek Charlie. Anja dostała go od męża w prezencie urodzinowym, można więc przypuszczać, że był on obecny na planie i idealnie wpasował się w rodzinne Święta przy pięknie zdobionej choince.

17

Sasha w portkach góralskich ozdobionych parzenicami. W sumie ciekawie, choć ta świąteczna propozycja to chyba tylko będzie odpowiednia w Zakopanem. Ale nie ma się co dziwić, że pojawiły się takie  tradycyjne elementy, sesja zdjęciowa miała miejsce przecież w góralskiej chacie. 🙂

06

01

Ciepłe wełniane swetry o grubych splotach również doskonale wpisują się w zimowy klimat i nieformalne, luźne spotkania w okresie świątecznym.

źródło: https://www.apart.pl/pl/wydarzenia,lista_2013_611

O autorze

Cafejka