Hyde park

Samsung Galaxy J3 (2016) – czy warto zdecydować się na zakup?

Napisane przez Cafejka

Każdy miesiąc w świecie smartfonów stanowi odrębną erę. Postęp techniki sprawia, że powstające co chwilę nowe modele posiadają o wiele więcej funkcji, niż ich starsi o kilka tygodni poprzednicy.
Rozwój elektronicznego świata pędzi jak szalony. Istnieją jednak modele, które nadal są w cenie, pomimo upływającego od ich premiery czasu. Jednym z takich modeli jest Samsung Galaxy J3 w wersji 2016 roku. Pomimo, że istnieje już jego nowszy brat, to J3 2016 nadal posiada wielu fanów.

Według producenta smartfon ten posiada czterordzeniowy procesor, a ponadto charakteryzuje się pojemniejszą baterią (w stosunku do swojego poprzednika; zawiera ona 2600 mAh) i efektywnym trybem niskiego zużycia energii. Przeprowadzane przez użytkowników smartfona testy potwierdzają te informacje. Aktywne używanie telefonu nie powoduje nagłego zmniejszenia ilości naładowania baterii, co jest niewątpliwą zaletą tego smartfona.

Na uwagę zasługuje również design. Kompaktowa obudowa i wąska ramka ekranu zwiększają jakość korzystania z ekranu (wydaje się on optycznie większy). Ponadto dla wygody klienta kształt został wyprofilowany w sposób umożliwiający wygodne trzymanie telefonu w ręce. Już nigdy, więcej użytkownikowi nie grozi wyślizgnięcie smartfona w najmniej oczekiwanym momencie.

Dzięki czterordzeniowemu procesorowi i 1,5 GB pamięci RAM korzystanie z smartfona stanowi przyjemność. Płynne przechodzenie pomiędzy zadaniami, czy oglądanie filmów bez żadnych przerw- w tym modelu jest to możliwe. Korzystanie z aspektów rozrywkowych jest przyjemniejsze, niż użytkownik może początkowo zakładać.

Fani fotografii, również powinni być zadowoleni z wyboru Samsung Galaxy J3 2016. Smartfon posiada wbudowany aparat o rozdzielczości 8.0 Mpix. Wykonywane przy jego użyciu fotografie charakteryzuje głębia koloru i profesjonalny kontrast.

Samsung Galaxy J3 w wersji z 2016 roku to lekki i kompaktowy telefon dla każdego. Niewątpliwą zaletą telefonu jest duży ekran i intuicyjny charakter korzystania z aplikacji i samego systemu smartfona. Z obsługą poradzi sobie zarówno dziecko, jak i senior. Ten model Samsunga to odpowiedni stosunek ceny do jakości. W kwocie do 800zł otrzymujemy porządnie wykonany smartfon, który posłużyć może swojemu użytkownikowi przez kilka następnych lat.

O autorze

Cafejka