Moda

Kolekcja Minju Kim jesień 2013 dla H&M

mk0
Napisane przez Cafejka

H&M Designer Awards to program skierowany do młodych, zdolnych projektantów. Nagrodą jest 50 000 euro, oraz możliwość zaprezentowania swojej linii na Mercedes-Benz Fashion Week. Zwycięzca także może zaprojektować autorską kolekcję właśnie dla H&M.

Pochodząca z Korei Południowej projektantka Minju Kim zwyciężyła w tym konkursie i stworzyła kolekcję dla popularnej sieciówki, która już niedługo ukarze się w wybranych kilku sklepach na całym świecie.

Kolekcja jest godna uwagi dzięki ciekawemu połączeniu ze sobą różnych kolorów. Mamy zatem pastelowe róże oraz miętowe zielenie, kanarkową żółć, śnieżną biel i klasyczna czerń. Projektantka proponuje dziewczęce, rozszerzane sukienki z oryginalnym, odpinanym kołnierzem, obszerne płaszcze z niebanalnymi rękawami przypominającymi nieco kimona, baskinki, które pojawiają się przy bluzkach i u spodni oraz dzianinowe swetry. Wrażenie robią też nadruki i motywy, znajdujące się na ubraniach.

Niestety różna źródła związane z modą, podają, że ubrania tej projektantki nie dotrą do Polski. Najbliżej można udać się po nie do Niemiec, a także będą dostępne na terenie Wielkiej Brytanii, USA, Szwecji i Francji.

mk1

mk2

mk3

mk4

mk5

mk6

mk7

mk8

mk9

mk10

mk11

minju kim

A to i sama projektantka – Minju Kim

źródło http://www.fashiongonerogue.com  http://designaward.hm.com/

Zapraszam również na mój blog http://retro-moderna.blogspot.com/

 

O autorze

Cafejka