Uroda

Nie masz pomysłu na tatuaż? Zobacz jakie mają gwiazdy !

tatuaże
Napisane przez Cafejka

Prawdopodobnie większość z nas myślała w przeszłości o zrobieniu sobie tatuażu. Ja również i to całkiem poważnie, lecz mam jeden problem – gdzie i jaki? Co do miejsca jesteśmy wszyscy zazwyczaj już bardziej zdecydowani, lecz sam tatuaż oraz jego symbol to już większy problem. Chciałbym wam przedstawić swoje podejście do całego tego tematu i zaprezentować zdjęcia kilku gwiazd. Być może ich pomysły zainspirują nas do jakże ważnej życiowej decyzji.

the game tatuaz „The Game” amerykański raper ” dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy. Muzyka tworzona przez Game’a to podgatunek rapu, zwany gangsta rap’em.

beckham tatuaz Angielski piłkarz David Beckham, reprezentant oraz do 2006 roku kapitan swojego kraju. Super gwiazda światowego formatu. Zakończył karierę w 2013 roku. W rankingu na 50 najlepszych mężczyzn magazynu „OK!” Beckham zajął 1. miejsce.

megan fox tatuaż Amerykańska aktorka i modelka Megan Fox. W 2008 uznana przez czytelników magazynu „FHM”za najseksowniejszą kobietę świata. W 2010 roku wystąpiła w teledysku Eminema i Rihanny do piosenki „Love The Way You Lie”

matthew fox tatuaż Matthew Fox, czyli amerykański aktor oraz model. Znany nam bardzo dobrze jako główna postać z serialu „Zagubieni”.

colin farrell tatuaż Colin Farrell, aktor irlandzki. Farrell był też związany z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś. Zagrał w m.in. „Wojna Harta”, czy też w filmie Stevena Spielberga „Raport mniejszości”.

angelina joe tatuaż Aktorka Angelina Joe, zdobywczyni Oskara, trzech Złotych Globów. Brad Pitt jest jej partnerem życiowym z którym razem walczy w dzialanościach humanitarnych. Obecnie aktorka posiada 13 tatuaży, wśród nich m.in. cytat „Modlący się za dzikość serca, trzymany w klatce.”, arabski zwrot „لعزيمة” (siła woli), łacińskie przysłowie „quod me nutrit me destruit” (co mnie żywi, niszczy mnie) oraz zapisaną w starożytnym języku Khmerów modlitwę za swego syna Maddoxa. Na lewym ramieniu ma wytatuowane geograficzne koordynaty miejsc, w których urodziły się jej dzieci.

O autorze

Cafejka