Polska

Jaka sieć komórkowa? Taryfy Play oraz T-mobile

taryfy play, jaka siec
Napisane przez Cafejka

 

Rynek usług telefonii komórkowych to wciąż niewyczerpane źródło dużych oszczędności, dlatego obecne na polskim rynku sieci nie ustają w wysiłkach, aby przygotować najlepszą i najbardziej konkurencyjną ofertę dla klientów.

W mnogości ofert, zawiłościach zapisów umów oraz regulaminach można się jednak niechybnie pogubić, dlatego warto o podstawowych produktach największych na polskim rynku graczy ( w segmencie klientów indywidualnych) – T-Mobile i Play, dowiedzieć się wszystkiego, co pozwoli nam ocenić, jaka sieć jest dla nas najlepsza. Ma być bowiem prosto, tanio i wygodnie, a propozycjach obu tych operatorów można już znaleźć oferty, które gwarantują taki komfort.

 

 

T-Mobile stawia na uniwersalne oferty!

T-Mobile, rozpoczynając aktywną walkę o klienta, postawił na oferty wielofunkcyjne z pełną kontrolą wydatków.

BASIC dla minimalistów

W ofercie tańszych abonamentów – BASIC, gwarancje są bardzo podstawowe, jak na wachlarz usług, ale też i miesięczne koszty są niewielkie. Decydując się na ten właśnie abonament, zyskujemy 250 minut rozmów w cenie abonamentu, dostęp do internetu i wiele atrakcyjnych minut dodatkowych w promocyjnych cenach. A wszystko to w zależności od wariantu, jaki wybierzemy w cenie 29,99 zł lub 39,99 zł miesięcznie, w umowach na 2 lata.

 

Jesteś zainteresowany ofertą T-mobile? Sprawdź ich ofertę!

  

Bądź na fali z JUMP!

Z kolei JUMP to dynamiczna i dominująca oferta T-Mobile. To w niej mamy zapewnione nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz dodatkowo bezpłatne SMS i MMS, które rzeczywiście pozwalają ograniczyć wydatki do wysokości abonamentu. Ale to nie wszystko!
T-Mobile daje nam znacznie więcej – dostęp do internetu LTE, atrakcyjne smartfony i w zależności od wysokości abonamentu – kontrolę nad wydatkami za korzystanie z internetu lub darmowe rozmowy w roamingu, nawet do 2 godzin miesięcznie w umowie na 24 miesiące.

Zainteresowani ofertą T-Mobile mogą się skontaktować z przedstawicielem sieci pod numerem telefonu 608 900 110 lub odwiedzić stronę tego operatora i wypełnić formularz kontaktowy – T-Mobile gwarantuje kontakt w przeciągu 24 godzin.

 

{loadposition reklama} 

 

…a co na to taryfy Play?

Dla osób zainteresowanych przejściem do sieci oraz stałym klientom, Play oferuje bardzo dogodne warunki współpracy.

Nowość na rynku – umowa na 6 miesięcy!

Przede wszystkim, Play posiada w swojej ofercie dotąd niespotykane rozwiązanie w ramach abonamentu – umowy tylko na 6 miesięcy! Wybierając tę promocję, możemy w limitowanej ofercie abonamentu FORMUŁA 4.0 UNLIMITED już za 29,99 zł, dostać nielimitowane rozmowy i SMS/MMS do wszystkich sieci i 2 GB na cały okres trwania umowy.
Droższa oferta FORMUŁA EUROPA, to dodatkowo 1000 minut darmowych rozmów przychodzący z krajów UE.
Ale PLAY ma też coś dla oszczędnych i konserwatywnych klientów– atrakcyjny abonament za jedyne 9,99 zł z darmowymi rozmowami w sieci na 15 miesięcy.

 

Standardowe taryfy Play – FORMUŁA 4,0

Dla klientów zainteresowanych ofertą z nowoczesnym i wielofunkcyjnym smartfonem, Play proponuje klasyczny abonament na 15 miesięcy, lub na dłuższe okresy, którego kwota zależna jest od naszych potrzeb i telefonu, jaki chcemy dostać. A jest w czym wybierać – nowoczesne smartfony w niskim abonamencie za 1 zł to standard w Play.
Internet w klasycznym abonamencie FORMUŁA 4,0 UNLIMITED, można wybrać w opcji kontroli wydatków na internet lub w dogodnych pakietach przesytu danych (750 MB za 10 zł lub 2 GB za 20 zł).
Przedłużający umowę mogą dodatkowo liczyć na niemałe upusty, ale nawet nowi klienci chcący przenieść numer lub dostać zupełnie nowy nie będą zwiedzeni ofertą Play.

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów Play?– wypełnij prosty i krótki formularz na stronie www.play.pl, a konsultant sieci na pewno się z Tobą skontaktuje!

Źródła:
Play: www.play.pl
T-Mobile: www.t-mobile.pl

O autorze

Cafejka