Polska

Jaki telefon wybrać na kartę?

Napisane przez Cafejka

Pomimo zmiany przepisów i obowiązku rejestracji numerów telefonów na kartę, nadal wielu ludzi jest zainteresowanych kartami prepaid. Jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą wiązać z się z operatorami długimi umowami z abonamentem lub dla osób wjeżdżących często za granicę.  Posiadanie telefonu na kartę, może być wygodne dla rodziców, którzy chcą kontrolować wydatki na rozmowy swoich pociech.

Wszystko ma jednak swoje plusy i minusy. Przywilej posiadania telefonu, w którym łatwo zmienisz kartę, trzeba przypłacić wyższą ceną telefonu. Warto wiedzieć,  w który smartfon warto zainwestować, tak by inwestycja posłużyła na lata.

Sprawdziliśmy propozycję topowych producentów smartfonów:

1. Samsung Galaxy s7

Absolutny lider wszelkich rankingów, czyli Samsung Galaxy s7. Wszystkie smartfony Samsung słyną z doskonałej jakości, designu oraz bezpretensjonalnej linii kolorystycznej. Telefon pasuje zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Łatwość obsługi oraz intuicyjność oprogramowania czyni go urządzeniem idealnym dla osoby w każdym wieku.  Galaxy jest jednym z najpopularniejszych modeli ostatnich dwóch lat. Sukces komercyjny został stworzony przez podwaliny solidnej pracy programistów koreańskiego koncernu.

2. iPhone 7

Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych smart fonów w historii. Takie rzeczy jak czytnik linii papilarnych czy 64-bitowy procesor to dla tego modelu już standard. iPhone wypracował oddzielny standard na rynku telefonów komórkowych. Zdaniem wielu jest klasą samą w sobie. Jeśli więc nie kręcą Cię smartfony Samsunga, to jest to idealna alternatywa dla Ciebie. iPhone 7 z pewnością uczyni Cię telefonowym hipsterem w oczach otoczenia. Dla wielu ludzi posiadanie iPhona jest wyznacznikiem gustu oraz statusu społecznego. Stylowa, biała obudowa jest znakiem rozpoznawczym tego produktu, tak jak łyżwa na butach firmy Nike. W większości badań wizualny wygląd telefonu jest tak samo ważny dla jego użytkowników jak jego funkcjonalności.

3. Samsung Galaxy K Zoom

Smartfony Samsunga są najpopularniejsze na polskim rynku. Nie może więc dziwić, że kolejną rekomendacją jest Galaxy K Zoom. Nie jest tak znany jak flagowe modele Galaxy S, ale za to jego funkcjonalności czynią go urządzeniem idealnym dla gadżeciarzy. Jeśli lubisz robić zdjęcia, to z pewnością docenisz jego aparat z zoomem optycznym. Sesja z wakacji wykonana tym aparatem prezentuje się tak samo dobrze na wyświetlaczu, ekranie komputera, jak i po wydruku.  Model ten jest wyjątkowy ze względu na wielki ekran o wysokiej rozdzielczości 4.3 cala 540×960 pikseli oraz dużo RAM-u -2 GB.

4. LG Spirit 4G

Produkt południowokoreańskiego koncernu to prawdziwy majstersztyk. Raczej nie zdarza mu się zacięcie podczas działania, a pieniądze, które kosztuje nie zrujnują Twojego portfela. Aparat robi zdjęcia wysokiej jakości, pamięć w telefonie pozwala na zapisanie sporej liczby danych, procesor MT jest szybki. Bateria wytrzymuje nawet do dwóch dni, przy pełnym użyciu smartfona.Nie ma też problemu z nagrzewaniem się urządzenia.

Podsumowanie

Każdy może znaleźć idealny smartfon dla siebie. Jedni wolą smartfony Samsunga inni stylowy iPhone. Najważniejsze jest, abyś zmieniając telefon na kartę nie zapomniał o rejestracji telefonu. Potem będziesz mógł już korzystać ze swojego, nowego telefonu do woli.

O autorze

Cafejka