Polska

Koncerty w sercu Wieliczki

koncert w wieliczce
Napisane przez Cafejka

Szukasz pomysłu na oryginalne zaręczyny? Zastanawiasz się, jak zaplanować tą szczególną chwilę związku, by przyszła narzeczona zapamiętała ją na długo?

Pierwszym pytaniem, jakie powinieneś sobie zadać w kwestii planowania i organizacji zaręczyn jest „kiedy?”. Określenie daty może być podyktowane wydarzeniami związanymi wyłącznie z waszym związkiem lub też terminem jakiegoś ważnego święta. Najczęściej wybierane w tej kwestii są oczywiście Walentynki, ale i w Sylwestra często mężczyźni decydują się na oświadczyny. Oczywiście można też wybrać całkowicie dowolny dzień, który potem stanie się waszą rocznicą zaręczyn.

W zaręczynach oczywiście najważniejsza jest odpowiedź kobiety, ale i pierścionek oraz miejsce, w którym ta szczególna decyzja jest podejmowana. Należy określić, jak para lubi spędzać czas we dwoje i pod tym kątem wybierać miejsce na zaręczyny.

Wciąż często na ten szczególny moment wybierana jest romantyczna kolacja. Mężczyźni często zabierają swoje kobiety do ekskluzywnej restauracji, a ci bardziej zdeterminowani decydują się na własnoręczne gotowanie. Jeśli jednak znudziły Was te bardziej oklepane pomysły, warto przejrzeć ofertę wydarzeń kulturalnych w swoim mieście i wśród nich wybrać tę najbardziej adekwatną do zaręczyn. Jeśli w Waszym mieście takie wydarzenia nie są organizowane, warto pomyśleć o wyjeździe. Zmiana otoczenia i zostawienie za sobą problemów dnia codziennego to doskonały pomysł na odpoczynek we dwoje oraz celebrowanie zaręczyn.

Krótki wyjazd, by wspólnie świętować stanie się narzeczeństwem można zorganizować w przeróżnych miejscach i w przeróżnych formach. Jedni wybiorą odpoczynek w spa, inni wyjazd powiązany z aktywnościami fizycznymi w postaci chodzenia po górach. Wiele ośrodków wypoczynkowych i hoteli organizuje pobyty powiązane z celebrowaniem zaręczyn. Weźmy za przykład Hotel Lenart z Wieliczki, który w swojej ofercie ma szereg atrakcji muzycznych w postaci licznych koncertów, które będą świetnym dopełnieniem wyjątkowej chwili zaręczyn. Mamy tu na myśli wykwintną kolację przy świecach, wyjątkową muzykę wielu gatunków na żywo –  z pewnością taki wypoczynek zachwyci każdą kobietę.

Biorąc pod uwagę naszpikowanie gwiazdami, wyjątkowe koncerty i atrakcje, jakie ma do zaoferowania Wieliczka i Hotel Lenart, przyjazd do tego miasta będzie ciekawą propozycją na celebrowanie zaręczyn, jak i wiele innych okazji. Na wyjazdy bez okazji także.

O autorze

Cafejka