Muzyka

Whole World is Watching – premiera teledysku Within Temptation i Piotra Roguckiego

sharon
Napisane przez Cafejka

 

Piotr Rogucki z zespołu Coma i Sharon den Adel z Within Temptation w jednej piosence? Wielu wydawało się to niemożliwe. Dnia 28 stycznia 2014 pojawiło się wreszcie wideo do najnowszego singla z nadchodzącej płyty „Hydra” holenderskiej grupy wykonującej muzykę na pograniczu rocka i metalu symfonicznego. Piosenka „Whole World is Watching” w kolaboracji z Piotrem Roguckim dołączona zostanie do polskiego wydania krążka, którego premiera planowana jest na ostatni dzień stycznia tego roku.

„Hydra” będzie szóstym studyjnym albumem holenderskiej grupy. Gościnnie wystąpią na nim także takie gwiazdy jak: Howard Jones (singiel z jego udziałem został wydany 20 grudnia 2013), Xzibit, Tarja Turunen czy Dave Pirner.

Kawałek „Whole World is Watching” z udziałem Piotra Roguckiego został nagrany specjalnie dla polskich fanów i dołączony zostanie wyłącznie do polskiej edycji albumu „Hydra”. Wydania dla innych krajów zostaną okraszone singlem, na którym udziela się Dave Pirner z zespołu Soul Asylum.

Na oficjalnej stronie Within Teptation można przeczytać wypowiedź Sharon den Adel: „Gdy pisaliśmy 'Whole World is Watching’ wiedzieliśmy, że piosenka potrzebowała dopełnienia silnego męskiego wokalu. Silny, lecz wciąż pełen emocji głos Piotra Roguckiego pasował idealnie do utworu i jesteśmy zadowoleni z rezultatów.”

A jakie są Wasze odczucia? Zapraszam do obejrzenia teledysku, którego reżyserem jest Patric Ullaeus.

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

 

 

* zdjęcie na początku artykułu pochodzi z teledysku „Whole World is Watching”. Prawa autorskie należą do zespołu Within Temptation.

O autorze

Cafejka